10 Şubat 2016, 07:26 - 
Canlı yayında 3 ameliyat

Canlı yayında 3 ameliyat

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde düzenlenen uluslararası konferansta Türkiye, İngiltere ve Almanya'dan kulak burun boğaz uzmanları ile göğüs cerrahlarının gerçekleştirdiği 3 ameliyat canlı yayınlandı

Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düzenlenen uluslararası konferansta Türkiye, İngiltere ve Almanya'dan kulak burun boğaz uzmanları ile göğüs cerrahları canlı yayında 3 ayrı ameliyat gerçekleştirdi.

Hastaneden yapılan yazılı açıklamaya göre 5-6 Şubat'ta uluslararası katılımla ikinci Zor Havayolu ve Laringotrakeal Stenoz Konferansı yapıldı.

Londra ve Stuttgart'tan gelen kulak burun boğaz uzmanları ve göğüs cerrahlarının gerçekleştirdikleri 3 ameliyatı, konferansa katılan 117 doktor canlı olarak izledi. Soluk borusu darlığı nedeniyle boynuna delik (Trakeotomi) açılan 1 hasta ile, nefes almakta zorlanan 2 hastanın ameliyatının gerçekleştirildiği konferansta, 30 hekime de gelişmiş maketler ile zor hava yolu eğitimi verildi.

Doç. Dr. Tolga Kandoğan başkanlığında düzenlenen konferans sonunda katılımcılara sertifika verildi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Sağlık HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99